Re: nincs cím 2013. szeptember 2. 8:23 Zotya32 Előzmény: #655125 Ryanair? :)) ez az extra a főfapadoséknál... sportos nyaralás :)) ja, és ha tudnád, hogy a kerozin is csak annyi volt benne, hogy elguruljon a leszállópálya széléig...:))