Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #655125

Ryanair? :))

ez az extra a főfapadoséknál... sportos nyaralás :))

ja, és ha tudnád, hogy a kerozin is csak annyi volt benne, hogy elguruljon a leszállópálya széléig...:))