Re: nincs cím
banyaiz Előzmény: #609273Nem egy nagy buli egyelőre nekik ez az energia téma ha számokat megnézed árbevételben igen, de profitot rajta nagyítóval kell nézni. Viszont nekem tetszik ez , hogy több lábon akarnak állni, összekapcsolni energiaszolgáltatást internettel, telefonnal stb egész jó ötlet.
Persze ha választás előttig elérjük a kitűzött 150% -os rezsicsökkentést akkor más a leányzó fekvése. :)
Mt-t visszavásárolni? Hát az kicsit drága lenne. Durván 1 mrd részvény van bevezetve abból kb 60% Dt-nél. Vsz úgy 1000 Ft körül talán meg is válnának tőle ha nagyon nagyon kell nekik a pénz. Bár az is határeset, nem vszínű.
Addig sanyargatni amíg bagóért eladja pedig EU miatt nehéz lenne, már most is kinéz a pofánvágás a különadó ügyben csak idő kérdése.