Re: nincs cím 2012. december 21. 20:49 prfecó Előzmény: #576813 Maestro !!!!!! Gratula a MATBABY-hez, ez komoly. közölnöm kell hogy összes vételeddel jó irányba állítottad kedves kis buxi-muksit!!!!!!