Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

banyaiz Előzmény: #581403

Az imf megállapodásnak sok mindenhez köze van, így az inflációhoz is. A Ft stabilitásán keresztül pl.

Nyilvánvaló, hogy egy imf védőhálóval kevésbé sebeheztő a Ft is, ergo kisebb kockázat mellett lehetne aprítani a jegybankit.

Nem csak az Imf megállapodásra kell figyelni nyilván, de azért még nincsenek olyan vidám idők, hogy nagyon keménykedjünk. Remélem a piac nem fogja az óvatosságot igazolni, és olyan öröm boldogság lesz 2013-ban , hogy ihaj csuhaj. De, ez nem biztos egyáltalán.

Hát amilyen intézkedésekkel a kormány tartja a hiányt ezzel a Mato féle barkácsolással, az túlzottan nem nyugtathatta meg a piacot, és az inflációs várakozásokat sem negatív irányba befolyásolhatta.

Illetve egy módon igen, a sok öntökönlövés miatt megpusztuló fogyasztás, és növekedés, így belső kereslet kevésbé inflációnövelő. De ezt pozitívnak nem nevezném.

Várjuk meg azt a nagy csökkenő pályát inflációnál amondó vagyok.

Nehogy a nagy mutatvány vége egy komoly recesszió legyen elszálló inflával .