Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kissherceg Előzmény: #570884

"imperial monetary forcesra és a pénzügyi körökre"

rajtuk kívül kevés szereplő van a tőzsdén, így komoly nyomás, hogy eladhatjuk a molt...

Tipikus fekete lovag történet lesz, egyezzünk ki döntetlenben.

"ha mondjuk a MOL elmenne"

Ott az a ha... gondolom nyereséggel is kellene eladni