Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #570884"imperial monetary forcesra és a pénzügyi körökre"
rajtuk kívül kevés szereplő van a tőzsdén, így komoly nyomás, hogy eladhatjuk a molt...
Tipikus fekete lovag történet lesz, egyezzünk ki döntetlenben.
"ha mondjuk a MOL elmenne"
Ott az a ha... gondolom nyereséggel is kellene eladni