Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Csilla76 Előzmény: #570846

szerintem van erre stratégiájuk, és többet tudnka a háttérben, mint amennyit mi látunk. Vityáék terveznek rendesen. és lehet, hogy csak jövőre adják el. pl január végén..majd meglátjuk.