Re: nincs cím 2012. november 7. 11:23 Csilla76 Előzmény: #570740 szerintem ez pont arra vonatkozik, hogy ki fog törni a papper és jó áron túladnak rajta. rejtett üzi a sorok között. tutti ez lesz.