Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

KawaBazsy Előzmény: #564918

Nekem is rezeg a léc, mert vevő jött a lakásomra, s a 7végén költözne.. kacifántos az adásvétel, még dolgozok rajta, remélem nem kell lemondanom.