Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

KawaBazsy Előzmény: #563375

Én nem iszok pálinkát, úgyhogy hajlandó vagyok vezetni, ha arról van szó.. egy kis bor azért lecsúszik. :-)