Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #563267

Egyelőre tartok mindent BUX short, OTP long, Freesoft, Flax, EUR betét, forint betét, államkötvény, garázs, lakás...

Csoda , hogy világgazdasági recesszió van?