Re: nincs cím 2012. október 15. 23:20 matgab Előzmény: #563267 Egyelőre tartok mindent BUX short, OTP long, Freesoft, Flax, EUR betét, forint betét, államkötvény, garázs, lakás... Csoda , hogy világgazdasági recesszió van?