Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #563255

De rég nem írt a mester. Matgab, mid van most? Mit készülsz venni? Megshortolnád a kedvemért az OTP-t? KÖszi!