Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

nemértem Előzmény: #561087

Nem tudom megítélni, Soós úr milyen mértékben felelős a kialakult helyzetér. Ex és Vitriol sem tudja, de nekik lételemük , mondhatni mentális mentőövük, hogy abban a szerepben tetszelegjenek, hogy minden titkok és folyamatok pontos ismerői.

Dolog. Viszont illene már észrevenni, / jól mondod, politika/ hogy Soós úr haláltáncában is igen tehetséges volt, kivégzése egyszersmind mártír avatás is lenne, mögötte a sok kis kötvényes mini mártírral. A gonosz szerepe meg már le van zsírozva. Na ki is az, csak nem a hatalom?! A kutyafáját, nem fizetnek, pedig tartoznak?! Kötvényeseket nem a cég esetleges felelőtlen politikája semmizi ki ki, hanem a nyegle, törvényen kívüliként viselkedő Fideszes önkormányzatok?! Botrányos!

Hogy a lefizetett csürhe meg mit fog írogatni a "gaz" Soós-ról, annak a pille súlya éppen ma is beigazolódott, ebben a történetben már nincs túl sok vélemény formáló hitelük.