Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Csokigyáros Előzmény: #560275

Fűtés van... a kályha reggelre hűl csak ki... wc is van... igazi pottyantós...

kaja ügyben majd beszélek Bélával... kitalálunk valamit a hétvégén és majd megírjuk mit kell megvenni hozzá...