Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gf

Bendeguz Előzmény: #559015

Múltkor 4-en úgy teleraktuk a kis bömöst, hogy a teszkós szatyrokat szó szerint az ölünkben, nyakunkban vittük Miskolctól. :D Ha most nem vásárlunk egy lakodalomra valót, szerintem öten is elférünk. Majd Kicsifülemüle megírja :)