Re: nincs cím
Amatoregy Előzmény: #557055hüleség...
ha pest felé indulsz akkor menjél nyugatnak..
akkor nincs duplikáció, kicsit belehúzol és ott is vagy.
legalább lesz 40.000 km-es tesztátlag fogyasztásod... (meg az utasoknak).
Szoval több esélyes, hogy miért fogtok bekerülni a g book-ba.. :)