Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #557055

hüleség...

ha pest felé indulsz akkor menjél nyugatnak..

akkor nincs duplikáció, kicsit belehúzol és ott is vagy.

legalább lesz 40.000 km-es tesztátlag fogyasztásod... (meg az utasoknak).

Szoval több esélyes, hogy miért fogtok bekerülni a g book-ba.. :)