Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #552987

na ez érdekes...

Néhány hónapot kellett csak várják és az OTP ismét elérte a beker áramat... Most már csak azt nem tudom mit csináljak a BUX shortommal??