Re: nincs cím 2012. szeptember 14. 21:46 matgab Előzmény: #552987 na ez érdekes... Néhány hónapot kellett csak várják és az OTP ismét elérte a beker áramat... Most már csak azt nem tudom mit csináljak a BUX shortommal??