Re: nincs cím 2012. szeptember 5. 15:20 Zotya32 Előzmény: #548067 már mindent megspekiztek, csak a ládás papírját nem... jöhetne már ez is, több mint 1 éve pihen... időszerű már egy triplázós rally. re: 90 ft