Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Keg Jenő Előzmény: #546367

Ami fontos: Böde jó. Svábnak egy épkézláb beadása nem volt, sajnos. És sokaknak közük nem szabadna legyen a Ferencváros névhez. De egy jó hadvezér katonát farag a kiegyenesített kaszájú parasztokból. Is. Ennek szellemében figyelem tovább. Mert a FRADI KIZÁRÓLAG MAGAS SZINTEN TELJESÍTŐ embereket érdemelne az adófizetök pénzéből...