Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #546680

áh, nem lesz itt semmi, 32 talán jövő év áprilisban elérhető. Ez itt fog vegetálni, itt sosem lesz emelkedés, de még speki-rally sem... évek óta ezt várjuk, és ha jól átgondolom, akkor azt kell látnom, hogy csak rózsaszín vágyálom a 100 ft, max. kedvező N-gene-es hír miatt lehetne...

ezek (epeh) nem akarnak a részvényárfolyammal keresni, vmi más úton szedik ki a pénzt, egyfajta cégtemetőnek használva a phyl-t... sajnos nem látom át, pedig ki kellene találni a módját, hogyan éri meg nekik ezt csinálni...