Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #543068

feladatot, munkát végez mindkettő....

az adóellenőr is és a toronyőr is parancsot hajt végre... a felettese utasítását

visszautasítja, békeidőben állásából mentik fel, háborúban fejbe lövik....