Re: nincs cím 2012. augusztus 23. 8:14 Zotya32 Előzmény: #543068 feladatot, munkát végez mindkettő.... az adóellenőr is és a toronyőr is parancsot hajt végre... a felettese utasítását visszautasítja, békeidőben állásából mentik fel, háborúban fejbe lövik....