Re: nincs cím 2012. augusztus 2. 23:23 Zotya32 Előzmény: #537608 Konzumot messzire kerüld el... ha meg Tüzép-telepet látsz, akkor 10 percen belül hagyd el annak legalább az 1 km-es körzetét ... :))