Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #536718

tartom a BUX shortokat (16500-ról) és az OTP longot (4020-ról), ezért pöcsöl a piac se le se fel állapot 17k és 19k között.