Re: nincs cím
macika Előzmény: #536663kicselezi a piacot ))))
lehet hogy londonban van
hol volt?
http://www.portfolio.hu/gazdasag/menekul_a_toke_spanyolorszagbol.170883.html
ajajjjj
kicselezi a piacot ))))
lehet hogy londonban van
hol volt?
http://www.portfolio.hu/gazdasag/menekul_a_toke_spanyolorszagbol.170883.html
ajajjjj