Gazdagodónak
Ozzy_KnH bankoknál egy előzetes online reg után aláírva a papírokat tudsz számlát nyitni. Ezzel egy egyéni számlaszámot kapsz a Keler-nél. Azaz erre utalhatsz és erről utalhatsz. Utalás általában max 3 napot vesz igénybe, mint általában is szokott lenni bankok között.
Ezzel a 2. kérdésedre is válaszoltam.
Nincs sms ellenőrzés. Azt nem tudom, hogy opcionálisan választahtó-e, de hogy nem kötelező az tuti, mert nekem sincs. Online kiadod a megbízást és kész. Annyiszor módosíthatod, ahányszor csak akarod ingyé.
SMS-ben is adhatsz ki megbízást, ha nincs net, ezt a kbc honlapján meg tudod nézni, hogy hogyan. Egy sms a díja, asszem semmi extra, bár ezt még nem használtam.
Egy percig se bántam meg, hogy áttértem erre.
Realje, messze a leggyorsabb. Erstés ismerősöknek általában én adom a zárót MSN-en, mielőtt náluk megjelenne. Asszem ez mindent elmond.
Vesztenivalód meg nincs, de CIB-nél sztem mindenképp jobb. Főleg, hogy a CIB már mondtt olyat, hogy nekik nem prioritás a kisbefektetők megtartása. Ezek után ott sokat ne várj.