Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #508071Semennyit. Jöhet a 25 Ft.
"A PHYLAXIA 1912. Holding Nyilvánosan Mőködı Részvénytársaság (Cg.: 01-
10-042533., a továbbiakban: „Társaság”) értesíti a tisztelt Részvényeseket, hogy a 2012. április 16. napján elhatározott zártkörő alaptıke-emelés során pénzbeli hozzájárulás ellenében kibocsátott 6.000.000 db részvénybıl – elsıbbségi jogukkal élve – a részvényesek joghatályosan 8.170.000 db részvény átvételére kötelezettséget vállaltak, és a részvények pénzbeli ellenértékét, 204.250.000 Ft-ot a Társaság által megjelölt elkülönített bankszámlára átutalták.
A fentiek alapján a részvényesek a kibocsátandó részvénymennyiséget meghaladó részvény átvételére vállaltak kötelezettséget, melyre tekintettel a részvények átvételére elızetesen kötelezettséget vállaló Dr. Böjthe Kálmán részvények átvételére nem szerzett lehetıséget.
Az Alapszabály rendelkezései értelmében a részvényesek a kibocsátott részvényeket tulajdoni hányaduk arányában szerezhetik meg. Az ennek alapján elvégzett allokáció eredményérıl, a megszerzett részvények mennyiségérıl az érintetteket – szükség szerint a többletfizetés visszatérítésével – a Társaság közvetlenül értesíti.
A részvények értékpapírszámlán történı jóváírására a törvényi rendelkezések alapján a cégbejegyzést és a KELER Zrt. általi keletkeztetést követıen kerülhet sor.
Részvényeseinknek eljárásukat, a Társaságba fektetett bizalmukat ezúton is köszönjük.