Re: jk 2012. április 27. 15:50 Euroman Előzmény: #507041 nekem csak 4000 darabom van...látom vannak akik 10K-t vesznek 545-ön, sőt láttam 200K-t is....lehet átkötés volt....nem kicsi pénzek