Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: jk

Euroman Előzmény: #507041

nekem csak 4000 darabom van...látom vannak akik 10K-t vesznek 545-ön, sőt láttam 200K-t is....lehet átkötés volt....nem kicsi pénzek