Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: jk

Euroman Előzmény: #507037

eladnék én mindent:) csak nem tudom mit vennék helyette...tkomon is rágom a kefét,hogy ma vagy szerdán eladjam még kisebb veszteséggel osztalékról lemondva, vagy vegyem fel, és aztán 500 alól nézegessem az 560-580-es tkomjaimat....