Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Formerplayer Előzmény: #504553

Nézd, az, hogy nem vagyok neked szimpatikus, nem újdonság. Az érzés kölcsönös, de eddig nem tulajdonítottam neki jelentőséget, mert amikor csak lehetett, próbáltam a papírra koncentrálni. Az, hogy az arcom nagyságát minősíted--az most mindegy, hogy honnan veszed a bátorságot ilyen sommás véleményre-- viszont kicsit sok. HA azt gondolod, hogy egy személyes találkozó során a trendi viselkedés a nagy boci-fejjel mindenre ugyanúgy bólogatni, a nem létező bajuszod alatt mindenre tudálékosan somolyogni, függetlenül, hogy kérdés vagy állítás hangzik el, elárulom: nem az.

A bemutatkozásról: aki ott volt, annak egy része megértette, miért nem mondtam el a polgári nevem.(Egyébként egy fórumtalin miért is kötelező ez?Akkor itt miért nem az?) A másik része meg háborgott. A stílusról meg nem fogadok el kioktatást, pláne tőled: a saját fórum-találkozóra mondjuk illik normálisan felöltözni. Ezzel megtiszteled a másikat, s magadról sem sugallod az igénytelenséget...De mindez mindaddig nem lényeges, amíg nem próbáljuk a másikat minősíteni....

HA pedig már moderátorkodsz: ha a saját fórumtalidon az egyik tag minden indok nélkül fizikailag inzultálni próbálja a másikat, minimum, hogy megkérem az azonnali távozásra. De te csak elnéző, jól megszokott mosollyal konstatáltad....Persze igen meglepődtél volna, ha bakibát a grabancánál fogva babasztam volna az üvegportálon....Persze akkor is én lettem volna a feketeseggű, tudom....

Csak egy apró megjegyzés: honnan tudod, hogy mi volt 1500-és 12000 között a fórumon?Amióta itt vagyunk, csak esett a papír, az előtörténet meg nem itt játszódott le...de neked már arról is van véleményed..persze akkor a gratuláló, hálálkodó mail-ek tucatjai nem jutottak el hozzád....Ja hogy te megmondtad előre az esést? Aha, csak normális érveket nem nagyon mondtál:az, hogy sokat emelkedett, az kevés...Te és én is meg fogunk halni 100 éven belül....Mondjuk ebben engem csak az érdekelne, hogy mikor és mitől...

Mindegy is, szerencsére nem te vagy a viszonyítási alap semmiben sem számomra. Sokkal többet jelentenek azok az ismeretlenek, akik bár nem jártak jól az utóbbi 1 évben a papírral, de a mai napig kíváncsiak a véleményemre, s megértették: nem arcot bemutatni járok ide, hanem a segítség szándékával. Az utóbbi időben minden jó szándék ellenére ez nem jött be, de csalással, félrevezetéssel soha, senki nem vádolt meg. A kibicek , na azok ontják az epét.

Sokszor volt vitám exmnbs-sel, rbbj-vel, matgab-bal, de mögöttük van érv, tudás, tapasztalat, amit sokszor el is szoktam ismerni, elfogadok bizonyos érveket...

Nálad, de különösen a mosónőnél legtöbbször csak minősítgetéseket látok, érvek nélkül. Na meg oda nem illő helyeken szmájlikat, együttérző segítségnyújtást pedig a legritkábban...

Nem gond, csak ne minősítgessük egymást a jövőben. Ha lehet kérnem....