Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #504385

Sajnos az E-star árfolyamának esésénél csak a topik színvonala esik jobban...

Rbbj: én értem pepe01 mit akart írni 3000- (minusz) 25-30%... Persze lehet úgy is értelmezn, ahogy akarod. De nem mindegy végülis?

Nem csak Ricsi várta az árfolyamot 2000-re (előtte meg 4000-re ha jól emlékszem)...

Azt mondjuk én is nehezen hiszem el, hogy egy bank úgy folyósítana normális kondiciókkal bármilyen hitelt, hogy a cég nem tud egy auditált beszámolót bemutatni. Ez mondjuk gondolom legkésőbb május végéig megoldódik, különben a NAV elveszi az adószámukat!

Aztán ha lesz új mérleg az megint egy jó kérdés, hogy bevállalja-e valamelyik bank azt, hogy egy olyan céget finanszírozzon, amelyiknek kb. 6% a saját tőkéje a MFÖ-höz képest. De lehet ilyen bank, legfeljebb nyomtatnak egy kis ingyenpénzt. De azért neccses a helyzet.

Régen említettem már a NABI-s párhuzamot. Csak azért írom, hogy könnyebben vissza tudjatok rá keresni. Volt egy jó terméke, az USA tömegközlekedésének 30%-át adta és még a topik címe is vmi olyan volt, hogy NABI a jövő csillaga...

Nem jó ómen ez a csillagozás, már a szovjeteknek sem jött be, meg a Titanicnak (White star) sem...