Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Formerplayer Előzmény: #500160

Ebben a topikban relatív "new comer" vagy, úgyhogy nem illik berúgni a kocsmaajtót egyből. Csak úgy neveltetésügyileg...

Másrészt nem bennem kell bízni, hanem a papírban. Aki akar...Voltak, akik feljebb eldobták, és teljesen normális viszonyban voltunk-maradtunk. Voltak, akik most is tartják, s valamiért csak elvétve estek nekem az emberek--talán azért, mert a legtöbben tudják: mindig segíteni, s sohasem átvágni akartam. Az elmúlt évben pedig valóban történtek olyan dolgok a cégnél, amit csak késve láttam-- mentségemre ezt a hibát a legnagyobb tulajok is elkövették. Ez a benézést el is ismertem egy párszor, de leginkább az egyenlegem bánta....Ha vitatkoztam is valakivel, azt sohasem a tényekkel való vitám generálta, hanem a negatív folyamatok okainak totális félremagyarázása vagy a merő irigységből eredő rosszindulat.

A lelkiismeretem is tiszta, soha, senkit nem vágtam át...Az viszont biztos, hogy amióta "átköltöztünk" ide egy páran, szinte csak esni tud a papír....Nem ok-okozat, de tény....

Lehet el kellene visszaszivárogni, s fordulnánk..:-)