Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Muskatli Előzmény: #497152

:))

én meg a múltkor azt mertem írni, h mintha repedezne a Matgab faktor...

most kérek ezért mindenkitől elnézést... :)