Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #493319

freesoft részvényem nyereségbe került...Pedig már volt 60%-os minuszban is.

Ilyen se sűrűn volt mostanában, hogy vmi pozitívban lenne!

Minden egyes ilyen percet meg kell becsülni!