Re: nincs cím 2012. március 28. 11:59 matgab Előzmény: #493319 freesoft részvényem nyereségbe került...Pedig már volt 60%-os minuszban is. Ilyen se sűrűn volt mostanában, hogy vmi pozitívban lenne! Minden egyes ilyen percet meg kell becsülni!