Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

macika Előzmény: #493029

az okosabbja évek óta lesi minden mozdulatát )))

sztem a pflax . az is van neki még ha jól tudom - ott rohad el ahol van, amíg ki nem vezetik féláron )))

másrészt meg az a baj hogy a faktor egyre rafináltabb ám, mert a 2-3 hónapja nyitott hati shortok mellett (amiben vastag bukó van) ravaszul otp-t longol )))