Re: nincs cím
macika Előzmény: #493029az okosabbja évek óta lesi minden mozdulatát )))
sztem a pflax . az is van neki még ha jól tudom - ott rohad el ahol van, amíg ki nem vezetik féláron )))
másrészt meg az a baj hogy a faktor egyre rafináltabb ám, mert a 2-3 hónapja nyitott hati shortok mellett (amiben vastag bukó van) ravaszul otp-t longol )))