Re: nincs cím
Arsene Lupin Előzmény: #492254DT shortot én se mernék rá nyitni ma. Tény, hogy valaki harmadik napja lépésről lépésre veszi a papírt. Az viszont feltűnő, hogy nem veszi ki a könyvet.
Meglátjuk.
DT shortot én se mernék rá nyitni ma. Tény, hogy valaki harmadik napja lépésről lépésre veszi a papírt. Az viszont feltűnő, hogy nem veszi ki a könyvet.
Meglátjuk.