Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Formerplayer Előzmény: #491579

Nézd, van olyan platform, ahol ezt erősebb meggyőződéssel állítom...Itt maradjunk az optimizmusnál...

Tegnap egy igen terjedelmes hsz-ben reagáltam az utolsó mondatokban sugallt állításokra, aztán egy ügyes kézmozdulatra eltűnt az egész....

Soha, semmivel nem bizonyítottál semmiféle sumákságot, füllentést..Az egész E-Star világképed és sugalmazásaid FELTÉTELEZÉSEKRE épülnek.....Ha vezettél volna valaha céget, tudnád, egy bank az utolsó pillanatokig képes hitegetni, majd az utolsó pillanatokban egy teljesen új feltételű ajánlattal előállni.Közben hetekig hiteget, hogy holnap már alá tudsz írni...Ezt a vezetés hibájának betudni, ebből feltételezések alapján egy királydrámát lefesteni a tipikus, magyar(?) kisember zsigeri irígykedését takarja.... A fehér garbót meg nem minősítem, ennek emlegetése jellemző a fantazma világképedre.

A"megvett" díj pedig a sárgairígység faktor legszebb példánya, nagyjából azt mutatja, te hogyan viselkednél, reagálnál hasonló helyzetben. El sem tudod képzelni, hogy ez máshogy működik, hogy itt nem minden és mindenki, mindig vehető meg kilóra....

Vezetői hibák történtek, ezt magam is többször és alaposan kifejtettem, elismertem...De alapvető cégismeret nélkül mocskolsz 4 hónapja egy olyan embert, akit nem ismersz, erre építettél föl egy FELTÉTELEZÉSEKRE alapuló világképet ...

Láthatóan van aki ezt benyalta, s ez az igazán szomorú....