Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Formerplayer Előzmény: #491051

Jó téged olvasni, prolikám, ahogy utólag átírod a történelmet, és a végén még el is hiszed magadnak, hogy te csak visszaütöttél.

A helyzet viszont az--aki itt volt tudja, az esetleges újaknak a tisztázás végett--, hogy a mosónő titulust az érvek nélküli mocskolódásért, az igazi kisemberekre jellemző zsigeri irígykedésért ("megvásárolt emberek és díj",) a logikai bakugrásokért kaptad. A "mosónői" és "viceházmesteri" jelzők az "ántivilágban" nem egy foglalkozáskör megvetésére, hanem egy szellemileg igénytelen, de rendkívül nagypofájú, műveletlen embercsoport körülírására szolgált: lásd pl a kocsisok...

Nem te vagy az egyetlen, akivel volt és lesz vitám, de a logikus érvek előtt meghajlok, még ha esetleg nem is értek velük egyet. Nem egy fórumtárssal tudtam eddig vitatkozni, s sokszor a végén igazat is adtam nekik.

Azt is bevallottam, hogy ez elmúlt fél év "kapufa" volt, történtek általam előre nem látott és feltételezett rossz vezetői döntések, aminek az eredménye a mostani árfolyam. De kedves mosónő, a helyzet igen komolyan változóban van.

Szó sincs kifacsarásról, meg vizionált hiénacsapatról, gyémántokra ácsingózókról.

Téged igazából sohasem érdekelt a cég, kibicként ugyanazt a 3-4 panelt forgatod, szellemileg láthatóan kihívást jelent számodra egy céget komolyabban megnézni és utána nyilatkozgatni róla....

Nem baj, de hogy még csak nem is feltételezed, hogy az általad véltek mellett egy egészen más valóság van, az már szellemi korlátoltságra utal. Megértelek, hisz a zótépé déjtréd minden hasonló momentumot kiölt belőled, csak nem kéne ekkora hangerővel nyomni, mert igen könnyen fordulhat a helyzet, s akkor bizony a mosónőkkel felmosatják a padlót....

A lényeg pedig--a fontos változások egy részéről már egy páran tudnak--, hogy a fundamentális vesszőfutásnak igen jó eséllyel vége. Ez az árfolyamban nem kell hogy azonnali, drasztikus változást hozzon, hiszen nem tudhatjuk, hogy a mosónők által az"egekbemagasztaltmérnökúr" még mennyi papírtól akar megszabadulni, de itt is közeleg a fordulat.

Nemsoká lehet új érvek után nézni az irígybrigádnak....