Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Száguldás 17k-ig

Arsene Lupin Előzmény: #490479

Formerplayer: Ja és milyen konkrétumok alapján mondtad be 7000-nél a tutit?Fehér garbó,"megvásárolt év vállalkozója", meg "díszpintyek"?

Mosónő: Nem volt elég konkrétum "Az év üzletembere díj" megvásárlása? A "független bizottságban" Lantos és Töröcskei is az ő embere volt. Ez pedig nem fair dolog. Aki pedig kisebb dologban nem fair, az nagyobb dolgokban is gyanús. A hazudozás sem egy bizalomnövelő cselekedet.

"Egyszer volt Budán kutyavásár....." Ez nagyon találó. Egyszer sikerül behülyítenie a spekiket, másodszor nem fog.

Amúgy pedig a cég egyértelműen dögrováson van. Senki nem fog Soós segítségére sietni, de a gyémántokra nyilván többen is pályázhatnak.

Köztudott, hogy én csak egy buta mosónő vagyok. De aki végigül egy felezést, az sem egy észkombájn, a harmadolásnál már egy hülye, negyedelésnél pedig már egy marha. Aki közben pedig végig nyomja a hülyítő szöveget, az pedig .... Itt az olvasó majd behelyettesíti a kellő minősítést.

A papír szerintem fundamentálisan hullajelölt, viszont remek speki papír lesz a következő hónapokban. Lehet majd 100 forintokat fogni lefele is, felfele is.