Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #487500

ma délelőtt erősen remegett a kezem azon, hogy lezárjam a BUX shortjaimat és helyette vegyek OTP-t és akár Nutex-et is...

Aztán gondoltam, hogy ezek olyan erős vételi késztetések, hogy biztos csak a faktor játszik velem és hagytam inkább...