Re: nincs cím
matgab Előzmény: #487500ma délelőtt erősen remegett a kezem azon, hogy lezárjam a BUX shortjaimat és helyette vegyek OTP-t és akár Nutex-et is...
Aztán gondoltam, hogy ezek olyan erős vételi késztetések, hogy biztos csak a faktor játszik velem és hagytam inkább...