Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Száguldás 17k-ig

Grizzly Géza Előzmény: #489908

Nem vagy egyedül,én jegyzési árról álmodtam... Pf-en már azt hiszik,hogy kiakad,a kis naív gyerkőcök..:) Jó lenne ha 3k felett maradna a hétvégére :))