Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Wall street Előzmény: #473150

A köztársasági elnök üzenete !

A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny aítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak mkénit rdeeözndenk el a btűek: eyeüdl az a fntoos, hgoy az eslő és az uolstó betű a hlyéen lygeen; ha a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad.

A jnleeésg mgáayzrataa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btüeket, hneam tleejs sazakvat ovals.

Íme a bzonytéik.

Úhygoyg tnseseek mkneit bkébeén hyagni a hleysesáíi fmonisáokgkal.

Naugyemekmontam, hogy semi jelentősége nincs a hejesírásnak.

ÜDVÖZLETEL:

Smidthpál