Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

GáborGábor Előzmény: #471389

Az eleje egy nővel menne is, pláne ha tetszik ...

De a második részét semmiképpen nem vállalnám be egy férfival.

;)