Re: nincs cím
GáborGábor Előzmény: #471389Az eleje egy nővel menne is, pláne ha tetszik ...
De a második részét semmiképpen nem vállalnám be egy férfival.
;)
Az eleje egy nővel menne is, pláne ha tetszik ...
De a második részét semmiképpen nem vállalnám be egy férfival.
;)