Hozzászólás
Wall streetSÜKET NYÚL A BÍRÓSÁGON : Ítélethirdetés után megszólal a nyúl : Bíró úr ! Nem lesz egy kicsit sok az az öt év... ? Erre a bíró : mondom, kö-tél... !!! :))) :D
SÜKET NYÚL A BÍRÓSÁGON : Ítélethirdetés után megszólal a nyúl : Bíró úr ! Nem lesz egy kicsit sok az az öt év... ? Erre a bíró : mondom, kö-tél... !!! :))) :D