Re: nincs cím
Előzmény: #470082"- Tudod róka, vörös is vagy, büdös is vagy, de ha már a kölykeidnek megígértem... "
:D Bocsi, de így teljes ;)
"- Tudod róka, vörös is vagy, büdös is vagy, de ha már a kölykeidnek megígértem... "
:D Bocsi, de így teljes ;)