Re: nincs cím
GáborGábor Előzmény: #469547Szerintem is az (ezért másoltam pont ide), de a végén már határozottan jól szórakoztam a lehetséges válaszokon ...
:)
Szerintem is az (ezért másoltam pont ide), de a végén már határozottan jól szórakoztam a lehetséges válaszokon ...
:)