Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #468926

A farmon megbetegszik egy ló. Az állatorvos azt mondja a gazdának:beadtam neki egy gyógyszert,de ha 3nap múlva sem gyógyul,agyon kell lőni. A disznó,aki mindent hallott azt mondja a lónak:kelj fel! De a ló nem tud. Másnap megint: kelj fel,mert baj lessz. De a ló túl elcsigázott ehhez. Harmadik nap:kelj fel mert ha nem agyon fognak löni! A ló összeszedi minden erejét és föláll! A gazda ezt örömmel látja s bejelenti a családnak:ezt megünnepeljük,levágjuk a disznót!