Re: nincs cím
Sigorszky Előzmény: #468168Kaptatok már biztosan olyan emailt, amit x példányban azonnal tovább kellett küldeni, különben napok múlva leszárad a farkatok és egyéb nagy szerencsétlenségek érnek! Nos, itt egy anti-változat:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/110707/qemsxetvawjxuw8cqwvr_www.kepfeltoltes.hu_.jpg