Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Wall street Előzmény: #467595

- Gizike, írja ki, hogy kedden értekezlet lesz!

- Főnök, a kedd az egy vagy két "d"?

- Írja szerdára...

:))