Re: nincs cím 2012. január 11. 8:55 Fornit Előzmény: #465807 Szóval a cég nem bóvli, de az egyik fő tulajdonos igen. Hogy is van ez? :)) Tegnap büntit is kaptak oláhországban, egy kicsit elsikkadt ez a hír a pozitívumok közt.