Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #465807

Szóval a cég nem bóvli, de az egyik fő tulajdonos igen. Hogy is van ez? :))

Tegnap büntit is kaptak oláhországban, egy kicsit elsikkadt ez a hír a pozitívumok közt.