Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kosami Előzmény: #463584

-Héjj fiam... azok a szép idők... jó kaják, piák, nők!

-Mert most mi van apa?

-Parizer, csapvíz, meg anyád...