Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

kosami

.be

"Nem azt mondom, hogy nem volt Holdra szállás, csak nem akkor, nem úgy, és nem azok ahogyan azt az Apollóék mondják! A videó magáért beszél!"